Czy takie objawy u 4-letniego syna wskazują na AZS?

Witam,mój 4l.syn choruje na AZS,mial robiony panel, wyszly mu nie znaczne bo np.1 na mleko w skali 1-6.,na roztocza 1,bialko 1,pozatym 0 kot, pies, trawa, zółtko,itp. 0.Bedziemy rozszerzac panel. Ostatnio budzi sie co noc i drapie w okolicach pachwin, jaderka, nogi kolana w zgieciach i tak co noc. Atak trwa ok. pół godz i zasypia. Nie wiem jak mu pomóc, Zyrt..nie pomaga. Smaruje go emolien. Kąpiemy także w emol. Ostatnio mu wyszly takie krosteczki na zew udach i ma taką suchą skórę mimo smarowania. Czy to AZS a może coś innego?

Lek. Anna Waszewska Pediatria

Jak najbardziej mogą to być objawy AZS. Można podać hydroksyzyne w syropie na noc p/świądowo