Czy ten ból głowy może mieć związek x dawnym urazem?

Witam, W dzieciństwie miałam wypadek - uderzyłam się w głowę - dokładnie w czoło o grzejnik. Nie byłam n żadnych badaniach ani w szpitalu. Teraz, po ok. 10 latach strasznie boli mnie głowa, głównie na skroni po lewej stronie. Mam bardzo dużo stresu ale czy ten ból może być związany z tym wypadkiem? Do jakiego lekarza mam się umówić?

Witam! Raczej należy ten rodzaj dolegliwości traktować jako napięciowe bóle głowy. Przełożenie na okres dzieciństwa jest mało prawdopodobne. Wskazany psycholog lub psychoterapeuta. Powodzenia W. Łuczkowski.