Dlaczego ciągle odczuwam ból głowy po uderzeniu?

Witam, kilka tygodni temu gdy pierwsze śniegi zaczęły stanowczo topnieć wracałam z pracy i podchodząc pod klatkę w bloku spadł mi śnieg na głowę z 3 piętra na dwa uderzenia. Za drugim uderzeniem osoba idącą za mną pociągła mnie do tyłu. Nie straciłam przytomności oraz nie czułam się źle.... Niestety na drugi i trzeci dzien bardzo bolała mnie głowa i ciąg id się to za mną już prawie miesiąc.. Czy muszę się zgłosić do lekarza?

Witam! Najlepiej byłoby zasięgnąć opinii lekarza. Po zbadaniu skieruje na podstawowe badania pracowniane i w zależności od uzyskanych wyników albo zaordynuje jakieś działanie, albo skieruje do specjalisty. Z opisu przedstawionego przez Panią wnioskuję, że sam uraz fizyczny nie był bardzo silny, jednak uraz emocjonalny (stres) rządzi się swoimi prawami. Bóle napięciowe, emocjonalne zazwyczaj słabo poddają się typowym lekom p/bólowym, natomiast uzyskujemy bardzo dobrą odpowiedź ne leki p/lękowe. Powodzenia W. Łuczkowski.