Czy ten lek mógł stracić swoje właściwości?

Witam Mam pytanie odnosnie leku tribux forte. Na ulotce pisze ze trzeba przechowywac go w temperaturze do 25 stopni. Lek lezal jednak 2 dni w pokoju gdzie temperatura mogla dochodzic do ok 28 stopni. Czy stracil on swoje wlasciwosci?

Charakterystyka produktu leczniczego tribux forte zaleca przechowywanie tego leku poniżej tempratury 30 stopni. Więc w tym przypadku lek nie stracił własciwości