Czy to ciąża? Mam wszystkie objawy

Witam.

Podczas moich dni płodnych współżyłam z mężem bo chcemy mieć dziecko. Od 3 dni spóźnia mi się okres, mam powiększone i bardziej wrażliwe piersi, jestem cały czas senna i zmęczona, mam wilczy apetyt, do tego często boli mnie głowa i dolna część brzucha.

Dodatkowo mam jeszcze biała wydzielinę z dróg rodnych, której jest dość dużo. A jeszcze coś, na sutkach pojawiły mi się dziwne jasne kropki i dokładnie widać na sutkach ciemne żyłki. Robiłam kilka testów ciążowych, ale wszystkie wyszły negatywne...

Nie przyjmuję żadnych leków, nie przemęczam się, ostatnio mam raczej mało stresów...
Czy to możliwe że pomimo negatywnych wyników testów mogę być w ciąży? Kiedy test powinien wyjść pozytywny?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Witam serdecznie.

Producenci testów ciążowych podają, że są one w stanie wykryć ciążę już po 7-10 dniach. Najlepiej test wykonać w dniu spodziewanej miesiączki. Objawy, które się u Pani pojawiły moga mieć związek z ciążą.
Jeżeli są wątpliwości należy je wyjaśnić podczas wizyty u ginekologa.

Pozdrawiam.