Czy to właśnie przez tego tłuszczaka występują zaburzenia pamięci?

Witam w rezonans magnetyczny wyszło hiperintensywna zmiana w sierpniu mózgu 1 i 2 duży tluszczak w mózgu, mam brak orientacji w terenie krótką pamięć zapominam sobie wszystko.TK w porządku.Eeg brak odchyleń od normy mam 28 lat nie zdałem szkoły bo miałem złą pamięć od moich rówieśników czy to przez tego dużego tluszczak nie mam pamięci i czy go wyciąć?

Witam! Proszę nie szukać "doradców" na forach, tylko skontaktować się dobrym neurochirurgiem. Są to sprawy zbyt poważne, żeby szukać 'Bazarowych, domorosłych ekspertów od wszystkiego". Proszę też pamiętać, że nawet najprostsza operacja niesie pewien procent ryzyka. Jeżeli istnieje szansa na poprawę to zawsze należy rozważyć. Ale to są problemy dla Pana i specjalistów. Powodzenia W. Łuczkowski.