Czy zanik tłuszczowy z ogniskową mastopatią trzeba usunąć?

Witam,rozpoznanie po biopsji-I,II-zanik tluszczowy z ogniskową mastopatią i typowymi rozrostami wewnątrzprzewodowymi/UDH/,proszę odpowiedziec czy to jest grożne,czy trzeba usunąc ,czy nie......

W takim wypadku wystarczająca jest obserwacja. Nie ma ewidentnych wskazań do leczenia zabiegowego takiego stanu.