Dieta redukcyjna przy niedoczynności tarczycy

witam mam niedoczynnosc tarczycy stosowalam juz wiele diet i suplementow diety niestety zadne nie przyniosly efektu czy hest jakas dieta ktora spowodowala by utrate zbednych kilogramow?

Przy niedoczynności tarczycy dieta nie jest klasyczna. W takiej diecie odpowiednio zwiększa sie ilośc białka w diecie. Eliminuje sie produkty zawierajace goitrogenu np. Kapustę, kalafiora, rośliny straczkowe. Ważne jest by odchudzanie przy niedoczynności skonsultować z dietetykiem zapraszam www.dietea.pl/dieta-on-line