Dlaczego mam twardą skórę pod pachą?

witam. mam problem z lewą pachą. podczas depilacji zauważyłam dotykąjąc, że lewą pachę (ogólnie cały obszar) mam twardy, za to prawa pacha jest miękka w dotyku. czy to mogą być po prostu mięśnie? lekarz badał mi węzły, ale dużo niżej, natomiast ta twardość obejmuje całą pachę.

Taka asymetria zawsze powinna wzbudzać czynność, wrażenie twardej skóry może wynikać np. z pociągania więzadeł wieszadłowych sutka przez np. guz/naciek nowotworowy. Bez badania nie jestem w stanie określić dokładnie pochodzenia problemu, proszę skontaktować się z lekarzem i rozważyć wykonanie USG.