Dlaczego nie mam żadnej ochoty na seks?

Witam Mam 22 lata facet Mam problem bo od pol roku stracilem ochote na sex i moja polowka jest zla kocham ja ale nie odczuwam potrzeby i nie wiem dlaczego.Kiedys bylem wiecznie napalony a teraz nie.Zaczelo to sie od pol roku od tego czasu zmienilem prace ,robie prawo jazdy i wyprowadzilem sie od mamy .Zyje na wlasny rachunek z ukochana .Czy to moze byc wina zmian w zyciu ,stresu czy co moze byc przyczyna i jak to zmienic .Prosze o pomoc

Witam, oczywiście, zmiany życiowe, stres, mogą wpłynąć na popęd seksualny. Proszę skorzystać z pomocy psychologicznej.
Pozdrawiam
Dorota Nowacka