Dlaczego nie mogę wyprostować ręki?

2 miesiące temu doznalam złamania główki kości promieniowej. Do dnia dzisiejszego nie mogę wyprostować ręki. Do tego " strzela" w łokciu przy poruszaniu ręką. Usg wykazało płyn w stawie lokciowym. Lekarz powiedział ze prawdopodobnie leczenie tylko operacyjne. Czy w takim przypadku są też inne metody. Nadmieniam ze łokieć boli i mam drętwienie w kierunku palców oraz jest leciutka opuchlizna .

Dzień Dobry,
Nie można wykluczyć konieczności leczenia operacyjnego ale po uzupełnieniu dgn. obrazowej i badaniu klinicznym.
Pozdrawiam.