Dlaczego nierówno bije mi serce?

Witam.3 lata temu w pracy poraził mnie prąd,dotknelam wilgotną ręką lodówkę z tylu i jeszcze burza byla,momentalnie zrobilo mi sie slabo i bardzo szybko bilo mi serce.Od tamtej pory mam problem z równym biciem serca.Potrafi zrobić mi się slabo i czuje ze serce wali mi jak oszalałe lub bije bardzo wolno i mam wrażenie ze zaraz sie przewróce.Miałam robione badania które wyszły dobrze choc holter zapisał ze serce w pewnym momencie za szybko bije bo akurat wtedy miałam atak.Brałam lek bibloc jakieś 2 miesiące,teraz nie biore i wczoraj znów zrobiło mi sie słabo i to dziwne bicie serca.Czy prąd mógł uszkodzic moje serce?jakie badania jeszcze mogę zrobić?i czy te objawy są zagrożeniem dla życia?

Lek. Paweł Szadkowski

Zaburzenia rytmu serca mogą wynikać z uszkodzenia układu bodźco-prewodzącego serca. Diagnostyką i leczeniem powinien pokierować specjalista kardiolog.