Dlaczego podczas stosunku mam popękany napletek?

Witam! Mam 24 lata, mój problem polega na tym, iż uprawiając seks z moją kobietą wszystko jest OK, natomiast tuż po stosunku zaczynam odczuwać pieczenie na napletku. Patrząc na niego wygląda to tak, że popękaną ma wierzchnią skórkę i to te pęknięcia sprawiają mi ból. Nie tylko przy seksie klasycznym tak mam, ale także oralnym, czy jak moja kobieta się nim "zabawia". Ściągając napletek z żołędzia robią się delikatne pęknięcia co przy dłuższej stymulacji zaczyna bardziej pękać i sprawiać ból. Co robić? Co może być przyczyną tego i jak zaradzić na to?

24 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Złuszczanie naskórka i jego popękanie często jest objawem infekcji w obrębie prącia. Pieczenie, świąd także przemawia za infekcją. Warto porozmawiać ze swoją partnerką, czy ona także nie ma tego typu dolegliwości.

W celu wykluczenia wspomnianych podejrzeń konieczna jest konsultacja ze specjalistą, dermatologiem lub urologiem.

Pozdrawiam