Długotrwała choroba a obniżenie poziomu odporności organizmu

Dzien dobry. Mam pytanie od jakis 5 miesiecy co miesiac jestem chora. 3 miesiace pod rzad mialam angine, potem bylam przeziebiona czyli goraczka 37.3 , kaszel itp. Ostatnio mialam wyklad o hiv w szkole. Zastanawiam sie czy to zakazenie, czy poprostu slaba odpornosc organizmu.. prosze o szybka odpowiedz

Przy ryzykownych zachowaniach ryzykownych seksualnym diagnostyka HIV jest konieczna. Dla lepszej odporności sugeruje tez odstawienie cukru, suplementacja selenu i wit D3