Drażliwość i wybuchy złości

witam od jakiegos czasu mam straszne nerwy wybucha ,wszystko mnie drażni ,a jak mam wsiość za kierownice wszystko mno szarpie
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Wybuchy złości, drażliwość mogą wynikać z wielu czynników. Spróbuj znaleźć przyczynę. Czy ostatnio w Twoim życiu jest dużo stresu? Czy jesteś przemęczony? Czy może gnębią Cię problemy, których nie potrafisz rozwiązać?
Tylko jeśli znajdziesz przyczynę, będziesz mógł poradzić sobie z tymi objawami.
Pozdrawiam

Witam,
Nie można być wyłacznie "kierowcą".Czy byłeś kiedyś pasażerem,osobą,którą ktoś inny mógłby kierować,prowadzić?Spróbuj roli odwrotnej a potem odpowiedz sobie na pytanie:dlaczego tę rolę odrzucam?
Może będzie wtedy powód,by popracować z terapeutą nad przywróceniem zaufania do ludzi.

A czy wydarzyło się ostatnio coś trudnego, co mogłoby być tego powodem? Czy zdarzało się już coś takiego wcześniej w Pana życiu? Jakie są objawy tych nerwów i wybuchów?
Szczególnie czy w trakcie prowadzenia samochodu był Pan w jakiejś trudnej sytuacji? Warto poszukać odpowiedzi na te pytania, to wyjaśni Panu być może skąd bierze się napięcie.