Drętwienie lewego przedramienia

Od kilku dni odczuwam niepokój oraz dziwny ucisk w klatce piersiowej. Czasami lewe przedramię jakby zdrętwiałe, ale odpuszcza. Czy powinienem udać się do lekarza? Mężczyzna, 51 lat.
ponad rok temu

Tak, u mężczyzny w wieku 51 lat można spodziewać się choroby niedokrwiennej serca. Wymaga Pan wizyty i wykonania badań diagnostycznych, aby wykluczyć niedokrwienie serca jako przyczynę dolegliwości. Proszę pamiętać, że pierwszym objawem choroby niedokrwiennej serca może być zawał.