Dyskomfort 7-8 miesięcy po współżyciu a możliwość choroby wenerycznej

7-8 miesięcy temu współżyłam i innym męszczyzną. Użyłam wtedy do wytarcia krocza husteczek bambino( innych nie mialam pod ręką) Po jakichś 4 tyg. od zdarzenia w miejscu gdzie mam szycie po porodzie czuje dziwny dyskomfort. Nie miałam zaczerwienienia, od tego czasu jedynie mnie poszczypuje czasami( nie zawsze ) i jakby czasami lekko piecze. A ostatnio mąż stwierdził że swędzi go od dwóch tyg moszna. Czy moge być zarażona jakąś chorobą weneryczną. Przy tym nie mam żadnych dziwnych upławów.

Piotr Pilarski

Istnieje taka możliwość jednak objawy nie są typowe. Sugeruję wizytę u ginekologa. Bez zbadania nie można stwierdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości.

Pozdrawiam.