Dziwny sms od chłopaka - o co w tym chodzi?

Mojej kumpeli chłopak napisał takiego sms-a: "Kocham cię szczerze, ale tu też się tli PRZEPRASZAM. Przepraszam, że nie umiem kochać naprawdę, jednak jestem do niczego".

Nie wiem o co w tym sms-ie chodzi. Ona jest załamana, nie wie co ma zrobić. Już tylu osób się pytała i nikt nic nie wie. Postanowiłam jej pomóc. Dlatego napisałam. Możecie mi pomóc? Proszę.

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Przede wszystkim koleżanka powinna porozmawiać ze swoim chłopakiem i nie wplątywać w to innych osób. To ona jest z nim w związku, dlatego może z nim o tym pomówić i dowiedzieć się, o co mu chodzi. Rozmowa powinna się odbyć twarzą w twarz, nie przez pośredników, ani tym bardziej nie przez smsa.

W związku najważniejsza jest sprawna komunikacja, bez niej nie da się rozwijać relacji. Dlatego też w tym przypadku potrzebna jest rozmowa.

Pozdrawiam