Fałda pod pośladkiem u 5-miesięcznego dziecka

moje niemowlę w wieku 6-8 tygodni miał robione USG wyszło wszystko dobrze, ułożenie alfa lb - prawidłowy. Teraz zauważyliśmy nierówną fałdke pod pośladkiem dzidziuś ma 5 miesięcy. Co to może być dziecko waży 7,2 waga urodzeniowa 4kg

Trudno mi cokolwiek oceniać bez bezpośredniego badania. Proszę z tym problemem udać się bezpośrednio do pediatry prowadzącego dziecko. Raczej takie zmiany nie powinny wskazywać nic niepokojącego. W razie wątpliwości jedynie można jeszcze rozważyć kontrolne USG.