Gdzie się udać, aby nabyć wszywkę alkoholową?

Witam mój nażezcony zdecydowł się na wszywke ponieważ sam nie potrafi sobie poradzić . gdzie ma się udać aby ją nabyć i czy coś taki zabieg będzie kosztował

Witam,
zdecydowanie nie polecam podejmowania tego typu kroków. Przede wszystkim "wszywki" nie leczą, tak jak np. terapia dla osób uzależnionych. W Polsce Esperal nie jest dostępny, więc nie wiadomo, co jest wszywane.