Guz na kości piszczelowej u syna

Witam syn ma guza na kości piszczelowej od ponad miesiąca ,pojawił sie w wyniku jak mówi zderzenia z kolega czy nie za długo ? czy powinnismy się udac do lekarza

Szanowana Pani, sprawa wymaga wyjasnienia ( może to być kriwak, który nie uległ wchłonięciu ale również - szczególnie u młodych osób uraz mógł być jedynie koincydencją ze stanem wczesniejszym) Proszę zgłosić się ze synem na badanie do chirurga urazowego i ortopedy. Pozdrawiam