Guz na ręku u dziecka

na rece u syna wykryto guz na rendgenie widac jak by sie roztrzepiał nie jest to podobno torbiel ani chrząstka kostna z badańz krwi wynika że jest dodrze i nie ma podwyrzszonego CRP czy to jest coś złośliwego czy istnieje możliwość że co inne

Jak mogę odpowiedzieć nie widząc pacjenta ani zdjęcia rtg? - PRZECIEŻ NIE JESTEM JASNOWIDZEM!!! Proszę udać sie do chirurga onkologa , zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

SZanowna Pani - guzek musi koniecznie zbadać chirurg dziecięcy - byćmoże to zmiana którą trzeba usunąć.
Pozdrawiam, Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków