Huśtawki nastroju, problemy z zasypianiem i brak apetytu

Dzień Dobry, Od paru dni zaczęłam mieć mocne huśtawki nastroju. W pracy jest wszystko w porządku, ale gdy tylko wracam do domu wybucham płaczem. Mam problemy z zasypianiem oraz brak apetytu. W tamtym roku przeszłam kilku miesięczny okres apatii i nie byłam w stanie podjąć żadnego działania. Latem to wszystko się uspokoiło, a w tym miesiącu czułam, że mam wszystko pod kontrolą. Obawiam się, że takie stany będą wracać. Czy warto zgłosić się do specjalisty?

Na pewno warto zwrócić się o pomoc, ponieważ wspomniane objawy brzmią dość niepokojąco, a Pani już teraz martwi się o nawroty. Nie warto więc czekać dłużej, tylko można pozwolić sobie pomóc już teraz i zdjąć z siebie ten "ciężar niepewności". Na początek proponuję udać się do lekarza psychiatry, który w razie potrzeby pokieruje Panią do innych specjalistów oraz skieruje na konkretne badania. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego, Monika