Ile razy dziennie niemowlę powinno jeść kaszkę?

witam co moge podac 9 mies dziecku na sniadanie procz kaszki poniewaz je o3 kaszke mleczna i na wieczór owsianke .ile razy moge podawac kaszki?dziecko jest wybredne

Aleksander Ropielewski

Warto urozmaicić dietę wprowadzając pierwsze warzywa oraz kleiki. Należy wprowadzać pokarmy pojedynczo kierując się zasadą, że to dziecko decyduje ile i kiedy chce zjeść natomiast rodzic decyduje o składzie pokarmu. proszę niedosalać i niedosładzać potraw i rozoocząć od warzyw, a w dalszej kolejności wprowadzać owoce.