Kaszka bezglutenowa dla niemowlaka

Witam! mój syn ma 4,5 miesiąca. Zamiast 1 porcji mleka wprowadziłam mu obiadek. Chciałabym wprodzadzić też kaszkę bezglutenową. Kiedy najlepiej?przed snem czy na 2 sniadanie? Najlepiej na początek mleczną czy na wodzie?

są też gotowe słoiczki z zupką i kaszka lub owoce z kaszka , . Kaszke lepiej podać w dzień ( do 15 ) żeby ewentualne problemy z brzuszkiem nie wystąpiły w nocy.