Interpretacja wyniku badania MR kręgosłupa 30-latka

Proszę o interpretację b. MRI..Szerokopodstawna tylna przepuklina znacznie zwęzonego krążka miedzy kregowego wymiar APok.6mm.Na poziomie L5-S1 nieznaczny ok2mm zeslizg przedni tronu kreguL5 min.wymiar APkanału kregopwegoL5/S1 ok.19mm nieprzewezony oraz boczna lewostronna przepuklina krazka wymiar APok.4mm -czesciowe zwezenie otworu miedzykregowego lewego.Dehydratacja-zmiany degeneracyjne krazków miedzykregowych L4-S1.Wyspa tłuszczowa lub naczyniak ok.7mm w trzonie kregu S3.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie oraz łączna interpretacja wykonanego badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.