Interpretacja wyniku badania MR u 53-latki

Witam na wizytę dopieroza 2 m-ce dlatego proszę o interpretacje wyniku MR:mam 53 lata , Obniżona wysokość krążka L5/S1, uwypuklina tylna krążka międzykręgowego L1/L2, Przepulkiny tylne L2/L3,L3/L4,L4/L5, z uciskiem worka oponowego i korzeni nerwowych.Przepuklina tylna lewoboczna krążkaL5/S1, z uciskiem worka oponowego,wypukleniem się krążka do obu otworów międzykręgowych i uciskiem korzenia nerw.Wyciągnięcia na tyln.krawędz.trzonów.Odczyn zwyrodnieniowy o typie ModicII w trzonach kręgów L5 i S1.

Witam serdecznie,

Wynik badania uwidocznił chorobę krążka międzykręgowego czyli dyskopatię.
Wskazana konsultacja z lekarzem zlecającym badanie lub neurologiem celem ustaelnia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.