Interpretacja wyniku Itt po antybiotykoterapii

prosze o interpretację wyniku ltt po antybiotykoterapii boreli afzeli 3,1 ; borelia sensu stricto 1,4 , borelia garini 2,4 borelia OspC opis w porównaniu do poprzedniego wyniku nastąpil spadek specyficznej dla borelireaktywności komorek pomocniczych .Istniejąca graniczna reaktywność resztkowa komorek może utrzymywać sie przez kilka tygodni a nawet miesięcy po skutecznej terapii.Aktualnie w dalszym ciągu mam bole mięsni i kości oraz drętwienie twarzy.Badania serologiczne ujemne. CZy porzebna dal

LTT warto powtórzyć po kilku mcach. Te jest optymistyczne. Inne objawy mogą być od koinfekcji np bartonelli. Warto kontynuować leczenie