Jak często stosować wcierkę we włosy?

Witam. Byłam ostatnio u dermatologa ktory przepisal mi wcierke w skore głowy ze wzgledu na to ze wypadaja mi wlosy juz dosyc dlugo, podczas wizyty lekarz nie powiedzial mi jak czesto stosowac wcierke i jak dlugo ją trzymac. Gdy zadzwoniłam z pytaniem to okazalo sie ze ma urlop, bardzo prosze o pomoc i powiedzenie jak czesto stosowac i ile trzymac wcierke przed umyciem. Sklad ; Ar. Salicylici 1,0 . mentholi . thymoli . pilocarpini oa 0,1 . trae chinae . trae capsici . 60% spir oa 5,0 . vini/elaoli od 100,0 . mf. Sol. Prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Różne postepowanie jest głównie podyktowane doświadczeniem lekarza prowadzącego