Jak goi się torbiel włosowa?

Witam jestem 2 dzien po usunieciu torbiela wlosowatego w pachwinie, mam założone szwy wewnetrzne i zewnetrzne, po odkarzeniu octaniseptem za kazdym razem z mikroskopijnej dziurki wyleci troszke czystej krwi, czy to normalne gojenie czy musze sie udac do lekarza?

witam proszę się nie martwić, przez kilka dni może się sączyć z rany płyn surowiczo-krwisty