Jak leczy się uszkodzenie nerwu strzałkowego?

Nerw nogi strzałkowy. Witam mam uszkodzony nerw szczałkowy w nodze. Nie mogę chodzić stopą mogę tylko ruszać w dół do gury się nie da tak jest od 4 tygodni .Moje pytanie jak wyglada rechabilitacja tego nerwu. Dodam terz ze czucie jest bardzo słabe w tej stopie

zależy co było przyczyną uszkodzenia jeśli uszkodzenie mechaniczne to operacyjnie, zgaduje że wystąpiło to po pracy w kucaniu wtedy pomoże elektrostymulacja