Jak poradzić sobie z bólem po lewej stronie ciała występującego podczas chodzenia lub stania?

Witam. Od trzech lat walczę z bólem, który jest umiejscowiony w lewym boku pod żebrem. Ból pojawia się podczas stania lub chodzenia. Kiedy siedzę i leżę znika. Ból pojawiał się sporadycznie, raz w miesiącu, niestety teraz nie ustaje przez dwa tygodnie. Trzy lata temu byłam w szpitalu, miałam robione badania krwi, moczu, a także usg. Wszystko wyszło w normie. Chirurg wtedy rozłożył ręce i powiedział, że nie wie co mi jest. Z racji tego, że bólu utrzymuje się od dłuższego czasu byłam u lekarza pierwszego kontaktu i dostałam skierowanie na krew. Wszystkie wyniki są w normie, oprócz podwyższonego OB (wyniki 23) Nie mam żadnych innych dolegliwości. Lekarz widząc wyniki powiedział, że jestem zdrowa, a po tej stronie nie ma co boleć. Do jakiego lekarza mam się skierować, żeby w końcu dowiedzieć się co mi dolega?

Obawiam się że diagnostyka będzie trudna, wykluczono problemy chirurgiczne. Można ew. wykonać TK jamy brzusznej/tej okolicy ale byłoby to badanie raczej odpłatne dla Pani.