Co oznaczają bóle z prawej strony ciała?

Dzien dobry Niewiem czy będę w stanie opisać mój problem ... Dotyczy on prawej strony szeroko rozumianego brzucha ... Zauważyłem ze często dzieje się to po jedzeniu ... Pojawiają się bóle z prawej strony w różnych obszarach brzucha i pleców ... Czasami czuje ucisk w odcinku ledzwiowym który bardzo przeszkadza ... Ale najczęściej jest to bol brzucha po prawej stronie w okolicy miednicy ale też zdarza się ból pod prawym żebrem ... Uczucie jak by ktoś włożył mi pod żebro piłeczkę ... Uczucie to trawa krótka chwile ... W ostatnim roku dwa razy przechodziłem przez mocniejsze bóle brzucha ... Miałem robione badania krwi i moczu i usg jamy brzusznej ... Nic niewykazaly ... dziekuje za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć