Jak pozbyć się widocznych żył na nogach?

Witam. Mam 18 lat, 175 wzrostu i waze 55kg. Moim problemem sa bardzo widoczne żyły na stopach, dłoniach, biuście, łydkach... na lydkach sa 2 ktore sa wystające ze po przejechaniu palcem mozna wyczuć górkę. Jest to bardzo uciążliwe, wstydzę się chodzic w szpilkach i zakładać krótkie spodenki. Najbardziej sa widoczne po wysiłku fizycznym, byłam u lekarza i doktor powiedział mi se widocznie taki juz moj urok i ze to przez to ze jestem taka chuda. Czy jezeli przytyje to problem stanie sie mniejszy?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jest to możliwe proponuje udać się do lekarza chirurga naczyniowego i kierować się jego zaleceniami