Jak prawidłowo odrobaczywić dziecko 6-letnie?

Jak prawidłowo odrobaczywić dziecko 6letnie. Glista /martwa/ wyszła nosem, nawracające zapalenie ślinianek, bóle nadgarstka, nóg i notoryczne głowy.... Jesteśmy już po dwukrotnym Vermoxie i raz Zentel. Proszę o podpowiedzi. W kale nic oczywiście nie wychodzi, nawet z materiału w którym ewidentnie widać owsiki oraz jakiś rodzaj nicieni długości ok 3 cm

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry. Może być konieczność wizyty u lekarza chorób zakaźnych. Po badaniu będzie można zdecydować o najbardziej odpowiednim postępowaniu.