Jak się pozbyć dziwnych krost z członka?

Witam, mam problem. Mam jakieś dziwne krosty na członku i zaczyna ich być coraz więcej, i nie wiem, co mam z tym zrobić. Jest na to jakaś rada albo maść? Prosiłbym o jakąś pomoc, bo nie mam czasu iść do lekarza. Mam na imię Andrzej i mam 22 lata. Jestem chłopakiem, który prosi o pomoc i za którą bym był bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Witam!

To za mało informacji, aby postawić rozpoznanie i zalecić jakieś leczenie. Stosowanie maści "w ciemno" nic nie pomoże, a może tylko pogorszyć sprawę! Pomóc Panu może tylko lekarz (najlepiej urolog), który podczas bezpośredniej wizyty obejrzy zmiany i zbierze dokładny wywiad... Proszę się do niego koniecznie udać. Proszę się nie wstydzić, takie rzeczy się zdarzają, lekarz na pewno Pana nie wyśmieje!

Pozdrawiam!