Jak sobie radzić z silnym bóle gardła?

Dzień dobry, Ostatnio intensywnie nauczyłam A pogoda też kiepską i chyba przesililam organizm.wczoraj wieczorem nagle podczas powrotu do domu dostałam silnego bólu gardła.jest ono bardzo opuchnięte i bardzo boli.płukanie i tabletki do ssania ani psikanie nie pomagają.nie mam kataru,kaszlu ani gorączki dużej.czuję się trochę kiepsko Ale to gardło to największy problem.jak sobie z tym radzić i czy iść do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic