Jak stosować Panaprazox?

Witam przepisano mi 2 opakowania panaprazox po 40 mg 2 razy dziennie i ZIRID 100 tabletek po 50 mg 3 razy dziennie z powodu zapalenia , ale nie powiedziano mo jak długo mam to przyjmować trochę kręci mi śie w głowie prawie już skończylam pozostalo mi 4 tabletki panaprazox i 2listki ZIRID . Zazwyczaj kazano wybrać do końca proszę o podpowiedz nie chcę przecholowac.

Witam.
Zasady leczenia, w tym jego długość należy ustalać z lekarzem leczącym - on wie jakie są objawy, ma swój schemat leczenia, ma badania laboratoryjne. Jeżeli pojawiają się objawy uboczne lub niepożądane to wypada zgłosić swojemu lekarzowi. On w zależności od swojej oceny i przyczyny leczenia podejmie najlepszą decyzję.
Lekarz postronny nie powinien się wymądrzać!
Z wyrazami szacunku
W. Łuczkowski