Jak usuwać pieprzyki z twarzy?

Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z usuwaniem pieprzyków na twarzy. Mam kilka małych na czole, z boku głowy, dwa na brodzie i trzy po bokach. Jeden na skórze pod uchem i dwa na wysokości boku ust w tym jeden jest lekko pod brodą na kości żuchwy. Są raczej łagodne, chce laserem. Jak to będzie z bliznami? Trochę się boję o bliznowce duże czy blizny bo to twarz a ogólnie ciało na brzuchu mam skłonne do blizn bo usunąłem 5 zmian laserem i bliznowce straszne i je lecze. Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do dermatologa, osobiście uważam że tego typu zmiany powinny być usuwane metodą chirurgiczną . proponuję zgłosić się do chirurga,