Jak wspierać dziewczynę na odległość?

Witam niedawno poznalem dziewczyne przez internet spotkalismy sie bylo milo itp po 2tyg napisala ze jest na lekach i pod opieka psychoterapeuty ze pogubila sie i musi sie pozbierac oczywiscie probuje zniechecic mnie do siebie ale mi zalezy na niej i chce walczyc o nia ze wzgledu ze mieszkamy daleko od siebie i ona nie chce sie "teraz" spotkac wiec moje wsparcie jest tylko wirtualne co moge zrobic jeszcze zeby ulzyc jej jak rozmawiac i jak reagowac jak mowi ze nie jest gotowa na zwiazek chcebycsa

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dziewczyna przeżywa trudny czas i dlatego pewnie ciężko jest jej teraz myśleć o zawieraniu nowego związku. Jedyne co możesz zrobić to wspierać ją, rozmawiać na neutralne tematy i troszczyć się. Jeżeli mówi, że nie jest gotowa na związek, to nie ma jej co ponaglać i oczekiwać deklaracji. Myślę, że trzeba się wykazać dużą cierpliwością i zrozumieniem. Powodzenia!

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry, warto rozmawiać z dziewczyną, pisać, telefonować, słuchać ale również dzielić się swoim życiem. Uważam jednak, że w pewnym momencie każda relacja powinna zostać przeniesiona do realności (im szybciej tym lepiej) a z pana opisu wynika, że dziewczyna nie jest na to gotowa. Musi pan sobie odpowiedzieć na pytanie - jak długo będzie pan czekał. Pozdrawiam.