Jak wyleczyć tzw. jedzenie kompulsywne?

Wiem na czym to polega i jestem przekonana w 100% jestem takim żarłokiem. Chciałabym jakoć to zwalczyć, bo czuję się okropnie sama z sobą, na dodatek mam już sporą nadwagę i muszę z tym walczyć, ale nie wiem jak?

ponad rok temu

Witam,

Myślę, że najlepiej będzie, jeśli ze swoim problemem uda się Pani do psychologa.
Podpowie on, jak może Pani sobie radzić z problemem kompulsywnego objadania.
Warto także zadbać o odrobinę odpoczynku i zrelaksowania.
Proszę zastanowić się, co powoduje, iż zaczyna się Pani objadać.
Jeśli pozna Pani przyczynę - łatwiej będzie sobie pomóc.

Pozdrawiam