Jak wyrównać kolor skóry po przeszczepie?

Witam Jestem 6 miesięcy po przeszczepie skóry na przedramieniu 12x15cm. Skóra była pobierana z podbrzusza. Jest to przeszczep skóry pełnej grubości. Skóra na przedramieniu ma dość ciemny i nierówny kolor. Zastanawiam się czy mogłabym wyrównać jej kolor np serum z witaminą C? Czy jest możliwe coś z tym zrobić?

Witam,

Na chwilę obecną najważniejsze jest natłuszczanie przeszczepu i jego masaż a nawet stosowanie ubrania uciskowego. Należy powyższe stosować nawet do 2 lat od przeszczepu. Serum z witaminą A może być wspomagające. Po okresie 12-24 miesięcy przeszczep należy ocenić - jego strukturę, kolor itp. i w razie konieczności zastosować laserową korekcję.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul