Jak zagoić bliznę na policzku?

Witam od 3 lat posiadam blizne na policzku tzn dołki dwa w których zbiera się biała wydzielina dosyć duże z tego powodu wygląda to nieestetycznie .Są to ślady podejrzewam po dużym czyraku bądz wrzodzie przez poł roku najpierw był bolący guzek z czasem pękl pojawila się z niego duża ilośc "kaszy" wymieszana z osoczem i ropą.Już od 3lat co jakiś czas się to "rozognia" podejrzewam ze w środku pozostała torebka w której wydzielina sie odnawia i przez to nie może zagoić skad te ślady.Proszę o radę

Dzień dobry,

Proszę wysłać zdjęcie zmiany za pośrednictwem tego portalu lub na mój mail info@gziu.pl.
Postaram się pomóc

IJ

Prosze skonsultować się u lekarza dermatologa, po badaniu lekarz wdroży odpowiednie leczenie.
Z bliznami można udac się do lekarza medycyny estetycznej po zakończonej kuracji dermatologicznej. Na blizny najczęściej stosuje się zabiegi peelingów medycznych,lasery.