Jaka jest ocena wyniku badania RTG klatki piersiowej przed i po wszczepieniu bajpasów?

JESTEM PO ZATRZYMANJU AKCJI SERCA .REANIMACJI40MIN. WSZCZEPIENI 3 BAJPASOW WYNIK KLATKI PIERSIOWEJ PRZED ZABIEGIEM --W POLACH DOLNYCH PLUC SKAPE, ZMIANYO TRYBIE BR.CHRONICA.POZATYM POLE PLUCNE BEZ ZAGESZCZEN OGNISKOWYCH, MIERNIE ROZEDMOWE. SYLWETKA SERCA ODP DO WIEKU [66LAT MEZCZYZNA RTG KLATKI PIERSIOWEJ PO ZABIGU 5 MIESIECY---STAN PO STERNOTOMI. WYSOKIE USTAWIENI LEWEJ KOPULY PRZEPONY JAK W PORTZENIU.W POLU DOLNYM PLUCA LEWEGO PASMOWATE ZAGESZCZENIA NIEDODMOWE-ZAPALNE. DO ROZNICOWANIA Z ZEJSCIOWYMI ZMIANAMI POSTERNOTOMIJNYMI. WPOLU DOLNYM PRAWYM SKAPE ZMIANY O TRYBIE BR.CHONICA POZA TYM POLA PLUCNE BEZ ZAGESZCZEN OGNISKOWYCH, MIERNIE ROZEDMOWE SYLWETKA SERCA POSZERZONA WNEKI NIEPOSWRZONE PROSZE O OCENE GYZ DO KARDIOLOGA I PUMOTOLAGA MA DALEKI TERMIN---

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza POZ i weryfikacja opisu względem objawow w badaniu bezpośrednim, po nim będzie można coś więcej powiedzieć