Jaką terapię dla par najlepiej wybrać?

Byłam w związku 3 lata. Pod koniec zaczęłam się bardzo męczyć, czułam, że potrzebuję przerwy. Zrobiliśmy przerwę abym mogła się zastanowić czego chcę. Minął miesiąc i olsnilo mnie, że chcę wrócić i chcę tylko jego. On w tym samym dniu, w którym mnie olsnilo powiedział, że nie chce już czekać i chce zerwać. Na początku przyjęłam to całkiem spokojnie, ale z biegiem czasu coraz bardziej tęsknię, nie mogę sobie z tym poradzić. Kocham go i mimo, że minęły już ponad 2 miesiące od zerwania, chcę do niego nadal wrócić i codziennie płaczę. On mówi, że nie wie czego chce, że kocha mnie, ale chyba nie chce na razie wracać i ma metlik w głowie. Zaczal mocno imprezować, żeby od tego uciec. Przedwczoraj zrobiłam mu awanturę, bo byliśmy że wspólnymi znajomymi na spotkaniu, a on nagle zerwal się i chciał wyjść. Wyrzuciliśmy sobie wszystkie żale i w końcu doszliśmy do wniosku, że idziemy na terapię dla par. Jaka terapia będzie najlepsza?

Gratuluję decyzji.Co do wyboru myślę,że Kraków ma wspaniałe jakościowo ośrodki p-terapeutyczne,na czele z siedzibą władz PTP i Sekcji Naukowej Psychoterapii przy Coll.Medicum U.J ./Jest tam też do znalezienia sekcja p-terapii rodzin,dzieci itp, a wraz z nimi lista certyfikowanych psychoterapeutów z uwzględnieniem miast i bardzo dobrymi kwalifikacjami.Znajdzie też Pani telefon na tej stronie./Osobiście tam się uczyłam tego zawodu/Tak więc wybór nazwy nie jest tak istotny ,jak poziom terapeuty i doświadczenie.Polecam też zasięgnąc wiedzy w Szpitalu Uniwersyteckim,gdzie jest siedziba sekcji p-terapii rodzin i prof.dr de Barbaro -chluba polskiej psychiatrii i psychoterapii.

Życzę troskliwej pracy nad związkiem.