Jakie mleko modyfikowane dla 4-miesięcznego niemowlaka?

Proszę o radę . Nie wiem jakie mleko modyfikowane wybrac dla swojej 4 miesięcznej córki. Cały czas jest na piersi a chcę już zaczać pomaleńku wprowadzac jej modyfikowane. Czy powinno zawierać HA czy nie i jakie bo zupełnie nie wiem co robić.

Przede wszystkim proszę rozważyć dalsze karmienie piersią, to jeszcze małe dziecko, pokarm matki będzie dla niego najlepszy. Jednak w przypadku chęci przejścia na mleko modyfikowane najlepiej wybór skonsultować z pediatrą, który zna dziecko. Mleko HA jest to mleko dla dzieci ze zwiększonym ryzykiem alergii, np. jeżeli rodzice dziecka są alergikami lub u dziecka były podejrzenia alergii, można takie mleko zastosować. W innych przypadkach ńie ma takiej potrzeby.

Pozdrawiam
http://www.poradnikdlarodzica.blogspot.com