Kaszka na twarzy a zaburzenia hormonalne

witam mam 35 lat i nigdy nie miałam pięknej cery ale od kilku miesiecy jest coraz gorzej mam tzw kaszke głownie na czole nie wiem czy to jakies zaburzenia hormonalne czy uczulenie ale wyglada to jak drobny tradzik.Najbardziej widoczny jest pod słońce z bliska.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u dermatologa, który zaleci odpowiednie postepowanie.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Proszę udac się na kontrolę do dermatologa, jeśli będzie potrzeba lekarz przepisze odpowiednie leki, maści i dobierze odpowiednie zabiegi lecznicze np.peeling medyczny.