Kłótnie z mężem, napady agresji i płaczu u 28-latki

witam zastanawiam sie do kogo mam sie wybrac od dluzszego czasu jestem strasznie nerwowa czesto krzycze kluce sie z mezem nmam napady agresji placze z byle powodu czuje sie zmeczona i nic mi sie czasai niechce ostatni zaczelam zucac przedmioami nie wiem jak sobie poradzic dziecinstwa nie mialam wspanialego mam dzieci i niechce zeby prze zemnie cierpialy co oge zrobic i di jakiego lekarza moge sie wybrac dziekuje za odp

Szanowna Pani,
proszę sięgnąć po pomoc psychoterapeuty. Może to Pani zrobić w ośrodkach refundowanych prze NFZ (możliwe, że będzie trzeba poczekać w kolejce) lub prywatnie. Po konsultacji otrzyma Pani informację, co się dzieje i co można z tym zrobić.

pozdrawiam
Jarosław Żukowski
Pracownia Integra