Krew po oddaniu moczu w 1 tygodniu ciąży

Zauważyłam po oddaniu moczu kropeczki krwi na papierze z pochwy . Jestem w 31 tygodniu ciazy . Ostatnio mialam problemy ze swedzeniem pochwy i pieczeniem podczas oddawania moczu ale problemy ustaly po stosowaniu zelu do higieny intymnej . Co moze oznaczac ta krew?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Plamienie oraz wcześniejsze objawy mogą sugerować infekcję układu moczowego lub dróg rodnych. Wymagana jest konsultacja ginekologiczna w celu potwierdzenia lub wykluczenia rozpoznania.