Krostki na podbrzuszu i przedramieniu

Witam. Jakies 2 miesiace temu pojawily sie u mnie na podbrzuszu i przedramieniu drobne krostki , ktore przy drapaniu pieka . Narazie krostek nie przybywa ale tez nie znikaja , Od 2 dni smaruje te miejsca hydrocortisonem , narazie nie ma poprawy .Jestem za granica i dopiero za 3 miesiace bede w Polsce jak moge to leczyc, prosze o pomoc. Ewa

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, ważna jest ich ocena przez lekarza rodzinnego bądź dermatologa. Zalecam więc wizytę u lekarza którejś z tych specjalności. Pozdrawiam